O nás

Anotace

Společnost Mediform byla založena na počátku roku 1994 a jejím hlavním cílem se stala distribuce speciálních zdravotnických materiálů.

 

Cílevědomé naplňování vize - „Být spolehlivým dodavatelem vysoce kvalitního zdravotnického materiálu s důrazem na inovativní řešení a nové technologie" - se odráží i v obchodní úspěšnosti. Našimi zákazníky jsou všechna významná nemocniční zařízení v České Republice, dále pak soukromé ambulance specialistů, lékárny a veterinární kliniky, kteří dlouhodobou spoluprací oceňují především náš osobní přístup, spolehlivost a nadstandardní obchodní servis. Spolu s našimi partnerskými společnostmi na Slovensku a v Rakousku jsme silnou a stabilní distribuční skupinou. V současné době působíme v celé řadě klinických oblastech humánní i veterinární medicíny.

Disponujeme velkými skladovacími prostory, splňující veškeré požadavky na logistiku zdravotnických prostředků. Samozřejmostí je certifikace v systému řízení kvality ISO 13485 pro zdravotnické prostředky. Garantovaná funkce systému je každoročně úspěšně prověřována audity renomované společnosti TÜV-SÜD Česká republika.

Řízení procesní kvality by ovšem nebylo možné bez personálního řízení a kvalitního pracovního kolektivu. Výběr a stabilita zaměstnanců včetně neustálé odborné edukace je základním stavebním kamenem společnosti Mediform, neboť zejména lidé dělají firmu, respektive dobrou firmu. Jsme profesionální tým.

E – shop Bolístka.cz je naším nejnovějším počinem ve zkvalitňování našich služeb a zejména jejich lepší dostupnosti pro široké spektrum lékařských a ošetřovatelských profesí, jakož i přímo pacientů vyžadujícím přehlednou nabídku vysoce kvalitního zdravotnického materiálu.

Nejsme komplikovaná korporace, jsme pružní a neúnavně doplňujeme do naší nabídky nové produkty, které splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu, moderní léčebné trendy, ale i cenu. Jsme připraveni vyhovět přáním všech našich nových zákazníků prostřednictvím moderního nástroje pro rychlý a přehledný výběr požadovaného materiálu.

 

Vítejte na Bolístce.cz!