Pulsní oxymetr Beurer PO 35

Jednoduché neinvazivní měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpO2) a srdeční frekvence (tepové frekvence).
Pulzní oxymetr používá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložený dovnitř přístroje.
Vhodný k použití jak v soukromém prostředí, tak i ve zdravotnické oblasti.

Upozornění:
Produkt slouží jako doplněk k získávání informcí o zdravotním stavu pacienta. Výsledky nenahrazují lékařem stanovenou diagnózu.
  • Značka Beurer
  • Katalogové číslo PO35
Skladem u dodavatele
1 748 Kč s DPH 1 445,00 Kč bez DPH

i Získáte +17 bonusových bodů

Popis produktu a vlastnosti

CHARAKTERISTIKA:
Metoda měření: neinvazivní měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvence na prstu
Rozsah měření: SpO2 0 – 100 %, srdeční tep 0 – 254 úderů za minutu
Přesnost: SpO2 70 – 100 %, ± 2 %, srdeční tep 30–250 bpm, ± 2 údery za minutu
Rozměry: d 61 mm x š 36 mm x v 32 mm
Hmotnost: cca 57 g (včetně baterií)
Senzorika k měření SpO2: červené světlo (vlnová délka 660 nm); infračervené světlo (vlnová délka 905 nm); křemíková dioda
Přípustné provozní podmínky: +10 °C až +40 °C, relativní vlhkost vzduchu ?75 %, vnější tlak 700 –1060 hPa
Přípustné podmínky pro uložení: –40 °C až +60 °C, relativní vlhkost vzduchu ?95 %, vnější tlak 500 –1060 hPa
Napájení: 2 x baterie AAA 1,5 V
Životnost baterií: 2 baterie AAA umožňují používání přístroje po dobu cca 2 let při 3 měřeních denně (vždy po 60 sekundách)
Klasifikace přístroje: IP22, aplikační část typu BF

BALENÍ OBSAHUJE:
Přístroj
2x mikrotužkové baterie AAA 1,5V
Řemínek s poutkem na zavěšení
Kompletní CZ návod

Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Proto je důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje převážně na choroby jako onemocnění dýchacích cest, astma, srdeční insuficience atd. U člověka s nízkou hodnotou saturace hemoglobinu kyslíkem se ve větší míře objevují tyto příznaky: dušnost, zvýšení srdeční frekvence, pokles výkonnosti, nervozita a náhlé pocení. Chronická a známá snížená saturace kyslíkem vyžaduje sledování pomocí pulzního oxymetru a kontroly u lékaře. Náhlé snížení saturace kyslíkem, s průvodními symptomy nebo bez nich, je nutno ihned řešit s lékařem, může se jednat o život ohrožující situaci.
Pulzní oxymetr je vhodný zejména prorizikové pacienty, např. osoby s onemocněním srdce, astmatiky, ale také pro sportovce a zdravé osoby, které se pohybují ve velkých výškách (např. horolezci, lyžaři nebo sportovní letci).

UPOZORNĚNÍ:
Produkt slouží jako doplněk k získávání informcí o zdravotním stavu pacienta. Výsledky nenahrazují lékařem stanovenou diagnózu.

Recenze 0

0 %

Budeme rádi za váš názor

Ohodnotit

Komentáře 0

Zeptejte se na cokoli spojeného s produktem

Zeptat se